+38(068)5057770
Закрыть корзину
Корзина0(пусто)

Нет товаров

0 грнВсего к оплате:

Оформить покупкуПродолжить покупку

Товар добавлен в корзину
Количество
Всего к оплате:
Товаров в корзине: 0.Сейчас в корзине 1 товар.
Стоимость:
Стоимость доставки Определить
Всего к оплате:
Продолжить покупкуОформить заказ

Українські шоколаднi подарунки Товаров: 75.

  • Вид:

Українські шоколадні подарунки

Шоколад гідно займає одне з перших місць серед солодощів. Ніжний молочний, гіркий чорний шоколад має прихильників не тільки серед дівчат, дітей, а й серед чоловіків, і всі віки йому підвладні.

Якщо вам треба здивувати близьку людину, придбайте якісний шоколад в компанії, яка має власне невелике виробництво, де кожн...

Українські шоколадні подарунки

Шоколад гідно займає одне з перших місць серед солодощів. Ніжний молочний, гіркий чорний шоколад має прихильників не тільки серед дівчат, дітей, а й серед чоловіків, і всі віки йому підвладні.

Якщо вам треба здивувати близьку людину, придбайте якісний шоколад в компанії, яка має власне невелике виробництво, де кожний виріб створюється з особливою любов’ю, увагою. Саме інтернет-магазин SHOKOsmile – крамниця шоколаду, де на вас чекає великий вибір подарункових наборів. Завдяки власному виробництву, товари, які ви бачите на сайті, завжди в наявності і відправляються одержувачу в той день, коли замовлення оформлене.

SHOKOsmile - компанія, де працюють лише професіонали, для них виготовлення якісного сувенірного шоколаду - справа честі.

Якщо ваші знайомі, рідні, друзі розмовляють українською, або просто люблять вітчизняну культуру, то ми пропонуємо для них шоколадні подарунки в українському стилі, які стануть до смаку шанувальникам і патріотам рідної країни. Вибір, який ми пропонуємо, вдовольнить найвибагливіші смаки, перевершить найсміливіші сподівання.

Що ми пропонуємо

У вас є можливість обрати і купити українські шоколадні подарунки в залежності від особистості адресата, нагоди, інших нюансів. Так, у каталозі ви знайдете:

  • красиві шоколадні набори, які спеціально створені для батька, матусі, дідуся, бабусі;
  • гарні подарунки з написами українською мовою для чарівних жінок, мужніх чоловіків;
  • шоколадні подарунки – сувеніри з подякою нашим захисникам.

У нас ви зможете вибрати подарунки з приємними побажаннями улюбленому педагогу, поважному керівникові, колезі, другу. Також є: плитки шоколада «Одесса», «Львів», «Патріотична Україна», набори «Патріотична Україна», «Львів», «Вінниця», «Одесса».Тут є шоколадні набори з побажаннями з будь-якого приводу, на будь-який смак. Такий презент обов’язково вразить і здивує своїм смаком, приємними словами.

Що ми гарантуємо

Тим, хто бажає з нами співпрацювати, ми обов’язково гарантуємо:

  • вигідні ціни,
  • свіжий продукт,
  • різноманітні форми платежів (Visa, Master Card, післяплата та ін.),
  • оперативну відправку замовлення.

Порадуйте близьких і коханих шоколадними презентами від SHOKOsmile, вони вам будуть щиро вдячні, а ваші друзі, гості захопляться не лише нашою країною, але і її відмінними смаками.